Dalış Programı

DALIŞ PROGRAMI

 

  • Tüm dalışlar tekneden, eğitmen veya dalış lideri eşliğinde max. 5 kişilik gruplar olacak şekilde gerçekleştirilir.

  • Hareket saatimizden yarım saat öncesinde teknede buluşup ekipmanları hazırlıyoruz.

  • Her dalış öncesi dalıcıların seviyelerine göre dalış grupları yapılmakta ve bölge hakkında detaylı briefing verilmektedir.


Standart Tur: Her gün iki tur yapmaktayız. İlk dalış için saat 09:30 ‘ da limandan ayrılıp saat 12:30 gibi tekrar limana dönüyoruz. İkinci dalış için saat 14:30 da limandan ayrılıyor, saat 17:00 gibi limana dönüyoruz. Standart turların misafirlerimiz için avantajları günün belli saatini farklı aktiviteler için değerlendirebilirler.

Günlük Tur: Dalıcılarımızın isteği doğrultusunda günlük tur düzenliyoruz. Sabah 09:30 da limandan ayrılıp dalış noktasına gidiyoruz. İlk dalışımızı yaptıktan sonra öğle yemeği molası verip kendimizi mavi sulara bırakıyoruz. İkinci dalışa kadar dinlenerek veya eğlenerek vakit geçiriyoruz. İkinci dalış için farklı bir noktaya giderek saat 17:00 gibi limana dönüyoruz.

Gece Dalışı: Gece dalışı için uygun sertifikaya sahip dalıcılar ile önceden planlayarak eğitim amaçlı ve bir paket programın parçası olarak gece dalışları düzenlemekteyiz. Hava kararırken denize açılıp dalış noktasına demirleyerek hazırlıkları tamamlayıp (fener v.b. ekipman) dalış ile ilgili detaylı bir briefing verdikten sonra küçük gruplar halinde dalışa başlıyoruz.
 

 

 

  HAREKET SAATİ DÖNÜŞ SAATİ
Sabah 09:30 12:30
Öğlen 14:30 17:00
Tam Gün 09:30 17:00
Gece 20:00  

Telefon
WhatsApp

Instagram

İletişim Bilgilerimiz

E Bültene Kayıt Ol