Bell & Ross BR01-92 Replica saat FOTOĞRAFLAR

Muhtemelen aynı zamanda, kuruculardan birinin Sinn şirketinde çalışmış olması ve başlangıçta, Bell ve Ross'un çift markalı Sinn saat olmasıydı. Hedef kitleleri, iyi görünümlü bir saat isteyen ancak ayrıntılara gelince daha tutucu olan insanlar tarafından oluşturuluyor. Bell ve Ross saat, tarihi askeri saatlerden doğdu. Bu, tasarımların okunması kolay kadranların olmasının sebeplerinden biri.

ucuz replika saat Bildiğiniz gibi ben büyük, hantal lüks kopya saatler hayranıyım. Bunu birkaç kez söyledim ve tekrar söyleyeceğim. Bu nedenle, kopya saatlerimdeki koleksiyonumun en yeni ilavesinin Bell ve Ross kopyaları BR01-92 olması şaşırtıcı değil. Bell & Ross, eski modelleriyle tanınan bir Fransız şirketidir. Bu saatler için ilham kaynağı vintage olsa da, kreasyonlar da onlara taze ve modern bir his veriyor. Eski Bell & Ross kopyalarımın birinde bu saatler koleksiyonumu göz ardı ettiğimi söylüyordum. Tasarımlarının çoğu basittir ve bu Bell ve Ross BR01-92 sahte saati farklı değildir. Bu marka ilhamını bir Alman markası olan Sinn'den alıyor. Bu yüzden, yeni bir Bell & Ross BR01-92 kopyası benim en yeni ilavem olmalıydı, İşte Bell ve Ross izle sevenler için en yeni incelemem.

BR01 Bell ve Ross koleksiyonu en popülerlerinden biri. Görünüşleri, bir uçak kokpiti kontrol panelinden birine ilham verdi. BR 01-92 Karbon, bu koleksiyondaki en saf tasarımlardan birine sahiptir. Bunun üzerinde 01-94 olarak görünüyor, ama aslında 01-92. 01-94 gibi görünen bir tanesini almayı seçtim, çünkü model numarasının yanı sıra orijinaline daha çok benziyor. Siyah kaplanmış metal, kokpitlerde daha fazla kullanılma eğilimindedir, çünkü ışığı yansıtmaz. replika saat nasıl anlaşılır rakamları arasındaki yüksek kontrast nedeniyle her şeyi görmek kolaydır.

Bu saat harika görünüyor ve görünüyor. Onun büyüklüğü için güzel bir ağırlığı olması hoşuma gidiyor. Görünüş açısından ikonik Bell & Ross dikdörtgen kadranında birkaç element bulunuyor. Aramada, orijinaline benzeyen Bell ve Ross logosunu da görebilirsiniz. Neyi sevmiyorum. Söylediğim gibi, kolay bir okuma için saat sayılarını büyük boy gösteriyor. Aynı sebepten dolayı, numaraların rengi ile siyah kadran arasında yüksek bir kontrast vardır. Kayış gerçek deriden yapılmıştır ve kabartmalı yazı orijinali gibi görünmektedir. Ellerin de fazla büyüklüğü var.

Bu saatteki siyah karbon kaplamayı çok seviyorum. Kadran üzerinde ayrıca marka logosunu ve model numarasını görebilirsiniz. Sevmediğim bir şey model numarası. Saat, pabuçları kusursuz bir görünüm için bütünleştiren deri bir kayışla da gelir. replika saat seiko

Bu saat Japon Kuvars hareketleriyle geliyor. Otomatik hareket saniye saniye eline iyi bir süpürme sağlar. Zamanı iyi tutar ve özellikle daha sık giyerseniz iyi bir yaşam süresi sunar. Bu model aynı zamanda bir lastik kayışla birlikte geliyor, ancak bunu daha klasik bir görünüm verdiği için tercih ediyorum ve bence vintagein daha iyi hissettiğini gösteriyor. Bu tür bir hareket kesin ve iyi bir güç rezervine sahip. Rakamların karanlıkta parlamadığını söylemek önemlidir.
Bu Bell & Ross BR01-92 Replica üzerindeki deri kayış rahat bir kullanım sunar ve otomatik hareketler saatin tam olarak kalmasını sağlar. Genel olarak, bu Bell & Ross kopyası oldukça iyi görünüyor. Bazı küçük hataları var, ama onları geçebilirsem, başkalarının olduğu gibi takdir edeceğinden eminim. Kadran güzel görünüyor ve temiz bir tasarıma sahip ve durum ağır ve hantal. Bu üzücü çünkü daha da gerçekçi görünmesini sağlayabilirdi.

Instagram

İletişim Bilgilerimiz

  • Kaş Limanı, Blue Team Teknesi Kaş/Antalya 07580

  • 90 (535) 7 28 18

  • 90 (535) 3 14 77

  • info@bluetmdiving.com

E Bültene Kayıt Ol